Соціальний захист дітей

Телефони служб соціального захисту дітей

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Таращанської РДА 5-10-46

Служба у справах дітей сім’ї Таращанської РДА 5-23-61, 5-15-83

Таращанський районний відділ державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Київській області 5-45-71

Відділ освіти і науки Таращанської РДА 5-18-71, 5-15-48

Інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП Київської області 5-13-39

План заходів

щодо профілактики булінгу серед учнів  Кирданівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Проблеми, які потребують розв’язання

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

1.

Проведення

діагностичної та

профілактичної роботи з  дітьми,

розроблення механізму екстренного реагування на факти

булінгу

Анкетування учнів з метою виявлення проявів насильства

________________________________________________

Бесіди з учнями на тему: «Я – повноцінна особистість держави», «Життя без агресії», «Дізнайся про свої права та обов'язки» з метою формування прагнення підлітків до ведення здорового способу життя; обізнаності учнів у негативізмі булінгу та його наслідків, попередження насильницької поведінки учнів

Класні керівники

Один раз в місяць

Тренінги з учнями на тему на вибір:, «Умій сказати НІ», «Ми проти насильства у школі», «Формування відповідальності щодо власної поведінки», «Ми – проти агресії», «Геть насильство над дітьми».

Один раз в семестр

Створення на базі школи алгоритму реагування на випадки насильства серед дітей: чіткий алгоритм можливих дій, відповідальності та компетенції вчителя, представників адміністрації, психолога і соціального педагога; встановлення їх ролі та обсягу обов'язків у цьому алгоритмі.

Адміністрація школи

2.

Ужиття заходів, спрямованих на підвищення моральності в суспільстві, правової культури громадян

Розробка та використання в роботі соціально-психологічної служби школи «Пам'ятки школяру»

постійно

Виступ психолога та соціального педагога на батьківських зборах на тему «Булінг: причини, наслідки, методи профілактики та подолання негативного явища».

Згідно плану школи

3.

Провадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь

Проведення, зустрічей, круглих столів, диспутів для неповнолітніх сектором превенцій Таращанського ВП Миронівського ВПГ НП в Київській області на тему «Ми - за життя без насильства», «Права та обов'язки школярів» тощо.

Адміністрація школи

Один раз в квартал

Створення інформаційних куточків для учнів із переліком організацій, до яких можна звернутися у ситуації насилля та правопорушень.

Соціальний педагог

До 01.03.2019

Використовувати інтерактивні педагогічні технології, зокрема ділові та рольові ігри, моделювання життєвих ситуацій, суспільних процесів та процедур, дискусії, робота в малих групах на уроках правознавства та в позакласній діяльності.

Адміністрація школи,

педагоги-організатори